HAKKIMIZDA

2010 yılından itibaren Hedef Takip markası bünyesinde firmamız devam etmektedir. Firmamız müşterilerimizin güvenlik amaçlı dinleme cihazları ve takip cihazları satışı yapmaktadır. İzmir merkezli ofisimizde istenirse randevu ile gelebilir ve ürünleri test ederek ve görerek alabilirsiniz.
2020 yılından beri hizmet veren hedeftakipdinleme.com dinleme cihazları ve takip cihazları sektöründe en kaliteli, en güvenli ve en hızlı hizmeti sunmaktadır. Amacımız, üstün teknolojili ürünler ile müşterimize daha iyi hizmet sunmaktır.

Siz müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmak için Hedef Takip garanti ve teknik servisi bünyesinde barındırmaktadır. Sorunlu ürünlerinizi teknik servis hizmetiyle daha iyi hizmet sunmaya devam ediyoruz. Hedef Takip çalışma prensibi olarak Teknik Servis hizmetini ve Satış sonrası hizmetini veremediğimiz hiçbir ürünü satışa sunmamaktır. Faaliyete başladığında bu yana birbirinden farklı ürünün satışını gerçekleştirdiğimiz göz önünde bulundurulduğunda, teknik servis hizmetini veremediğimiz hiçbir ürünü bünyesinde bulundurmamaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmetler sunmak için müşteri hizmetlerimiz telefonların ucunda sizleri beklemektedir.
hedeftakipdinleme.com diğer sitelerden ayıran özellik kurumsal olarak çalışmasıdır. hedeftakipdinleme.com sitesindeki ürünler hayatınızı kolaylaştıracak ve güvenliğinizi sağlayacak ürünlerin satışını yapmaktadır.

Call Now ButtonHemen Arayın